911/​300

Stort svensk rokoko spejl i ramme af forgyldt træ, udskåret med rocailler og blomster samt kant af spejlglas. 18. årh.s midte. H. 170. B. 72.

Møbler, ure, sølv, bronze, porcelæn og tæpper, 30. november 2022

Vur­dering

40.000–50.000 DKK

Hammerslag