911/300
Stort svensk rokoko spejl i ramme af forgyldt træ, udskåret med rocailler og blomster samt kant af spejlglas. 18. årh.s midte. H. 170. B. 72.
Møbler, ure, sølv, bronze, porcelæn og tæpper, 30. november 2022
Vurdering
Hammerslag