2420/​6

Mammut stødtand fra Sibirien. Ca. 20.-40.000 år gl. Ca. 9,5 kg. L. 115.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Revner. Afslag. Ridser og mærker. Reparation/skade.

I Aarhus
Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

23 bud

855227 16.500 DKK
867731 (Autobud) 16.000 DKK
1092776 16.000 DKK
867731 (Autobud) 15.500 DKK
1092776 15.000 DKK
867731 (Autobud) 14.500 DKK
1092776 14.000 DKK
867731 (Autobud) 13.500 DKK
1092776 13.000 DKK
867731 (Autobud) 12.500 DKK
1092776 12.000 DKK
867731 (Autobud) 11.500 DKK
1092776 11.000 DKK
867731 10.500 DKK
1092776 10.000 DKK
867731 9.500 DKK
802673 9.000 DKK
1092776 8.500 DKK
802673 8.000 DKK
1092776 7.500 DKK
802673 7.000 DKK
1092776 6.500 DKK
164145 6.000 DKK