2420/6
Mammut stødtand fra Sibirien. Ca. 20.-40.000 år gl. Ca. 9,5 kg. L. 115.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Revner. Afslag. Ridser og mærker. Reparation/skade.
Vurdering
23 bud
855227 | ||
867731 (Autobud) | ||
1092776 | ||
867731 (Autobud) | ||
1092776 | ||
867731 (Autobud) | ||
1092776 | ||
867731 (Autobud) | ||
1092776 | ||
867731 (Autobud) | ||
1092776 | ||
867731 (Autobud) | ||
1092776 | ||
867731 | ||
1092776 | ||
867731 | ||
802673 | ||
1092776 | ||
802673 | ||
1092776 | ||
802673 | ||
1092776 | ||
164145 |