2414/957
Villy Emil Hansen (f. Jelling 1936, d. 1997)
Uden titel. Usign. Olie på plade. 123×90. Uindrammet.
Skævheder på pladen. Behov for rensning. Mindre afskalninger.
Moderne kunst og design, 2. april 2024
Vurdering
Hammerslag