324/17
Jorg Gray
Fem herrearmbåndsure af PVD behandlet og forgyldt stål. Quartz værker. Urenes Diam. 43–46 mm. 2000'erne. (5)
Urene er ubrugte, men kan have mindre håndteringsmærker. Ét ur med alm. alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Tvangssalg, 5. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud