2426/855
Dansk møbeldesign
Spisebord af egetræ, plade med udtræk, to tillægsplader medfølger. 1960'erne. H. 72. L. 158/245. B. 93.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 25. juni 2024
Vurdering
Hammerslag