2438/​907

Thorald Madsen

Kommode af teak. Front med tre skuffer, greb af messing. Udført og mærket hos snedkermester Thorald Madsen. H. 65. B. 55. D. 32.

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak.

Eftersyn
I Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

6.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?