2140/4639
1927. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 22 December 1927 med 5 stk. 20 øre rød Thiele, stemplet Nr. 29 avane, 2 mærker med fejl
Frimærker, 10. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
Frimærker, 10. oktober 2021