2140/​4639

1927. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 22 December 1927 med 5 stk. 20 øre rød Thiele, stemplet Nr. 29 avane, 2 mærker med fejl

Frimærker, 10. oktober 2021

Vur­dering

750 DKK

Hammerslag