2416/828
Ubekendt design
Bordlampe af messing. 1930–40'erne. H. 43.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Skærm med mindre buler og skævhed. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 16. april 2024
Vurdering
Hammerslag