1946/192
Dansk maler, 19. årh.
Et par blomsteropstillinger. Usignerede. Olie på træ og olie på lærred monteret på malepap og træ. Hver 15×24. (2).
Mindre retoucheringer og afskalninger. Behov for rensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019
Vurdering
Hammerslag
30 bud