2140/902
John Olsen (f. 1921, d. 2019)
“Komposition 3”. Sign. John Olsen. Olie på lærred. 65,5×45. Uindrammet.
Behov for let overfladerensning. Afskalninger.
Moderne kunst og design, 5. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud