1816/9048
To navnebræt “Anna Winkel” og “Pelle” af udskåret og bemalt træ. L. 80/54 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Anna Winkel med revne.
Trip Trap's Maritime Samling, 19. april 2018
Vurdering
Hammerslag