2118/1064
“Symfoni”. Pendel med harlekinmønstrede skærme af hvid- og grålakeret metal. Udført hos Hans Følsgaard Elektro, HF Belysning. H. 35.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
23 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||