2445/194
Tibetansk thangkaholder af træ, dekoreret med drager. 18/19. årh. H. 69,5 cm Diam. 8,5 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
1077651 | ||
1142395 | ||
1077651 | ||
876027 |