2435/551
Jens Hansen (, Møbelsnedkeri)
Tre bogkasser af mahogni. Udført hos Jens Hansens Møbelsnedkeri. H./B. 71,5. D. 30,5. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 27. august 2024
Vurdering
Hammerslag
32 bud