12114/​55

Per Baagøe (f. Århus 1946)

“Vintermis”. Sign. Per Baagøe 1990, nr. XIV/L. Litografi i farver. Bladmål 55×38. Uindrammet.

Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag