12114/55
Per Baagøe (f. Århus 1946)
“Vintermis”. Sign. Per Baagøe 1990, nr. XIV/L. Litografi i farver. Bladmål 55×38. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021
Vurdering
Hammerslag