1338/175
Spejl i ramme af forgyldt træ. Rokoko form, 20. årh.s første halvdel. H. 105. B. 51.
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier og møbler, 16. september 2013
Vurdering
Hammerslag