2004/4430
1927. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 24 Dec. 1927 med 5 stk. 20 øre, rød, stemplet “Nr.24 AVANE”. [ ⊙ ]
Frimærker, 26. januar 2020
Vurdering
Hammerslag