2440/878
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967)
“Kuglen”. Et par pendler med lameller af hvidlakeret metal. Udført hos Louis Poulsen. Diam. 60. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Brugsslitage. Ridser og mærker. Buler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
13 bud
915162 | ||
890462 | ||
165774 | ||
802930 | ||
890462 | ||
936267 (Autobud) | ||
815067 | ||
936267 | ||
815067 (Autobud) | ||
936267 | ||
815067 | ||
853286 | ||
815067 |