12250/15
Vinkande sølv. Stemplet og udført hos P. Hertz 1905. Vægt 525 g. H. 25 cm.
Mindre buler, ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 15. december 2022
Vurdering
Hammerslag
21 bud