2426/655
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)
To kompositioner. Begge sign. Lars Nørgård 2005, 41/150 og 57/150. Litografi i farver. Lysmål 53×36. (2)
Proveniens: Danske Bank.
Dette emne handles i fuldmoms
Undersøgt i ramme. Original stand.
Vurdering
Hammerslag
16 bud
958275 | ||
1159814 | ||
958275 | ||
1032589 | ||
1160068 | ||
801790 (Autobud) | ||
1158874 | ||
801790 (Autobud) | ||
1158874 | ||
801790 (Autobud) | ||
1158874 | ||
801790 (Autobud) | ||
1158874 | ||
801790 (Autobud) | ||
908554 | ||
801790 |