2138/247
Jomfru Maria. Skulptur af kunststen. 20. årh. H. 115.
Revner. Sokkel mangler.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag
Revner. Sokkel mangler.