2124/7565
Martin Bigum (f. København 1966)
“Radical Myth (Judd)”. Sign. Martin Bigum, 109/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×55. (01–2060)
Dette emne handles i fuldmoms
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag