12033/10
Engelsk 'breakfront bookcase' af mahogni, overdel med fire glasdøre, underdel med skriveanordning skuffer og fire døre. Regency stil, 20. årh. H. 190. B. 157. D. 43.
Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020
Vurdering
Hammerslag