2032/588
Paul Enøe Johansson (f. København 1954)
“Foråret er så sødt og skrøbeligt”. Sign. Paul Enøe Johansson 60 år. Olie på lærred. 70×50. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud