12043/175
Tre bd. Africana: Fondation Dapper. Objets Interdits. Paris 1989. + Ezio Bassani. Le Grand Héritage. Musée Dapper. Paris 1992. + Dmitry Olderogge & Werner Forman. Negro Art. Paul Hamlyn 1969. Alle i forlagsbind. 27,5×23–33×24. (3)
Proveniens: HKH Prins Henrik (1934–2018).
Alm. brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud