2103/569
Rolf Gjedsted (f. Frederiksberg 1947, d. København 2022)
“Corona mornings”. Sign. Rolf Gjedsted. Olie på plade. 96×46.
Original stand.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag