2432/583
Jørgen Nash (f. Vejrum 1920, d. Örkeljunga 2004)
“Lille sød sild”. Sign. Jørgen Nash 1997. Håndkoloreret litografi i farver. Lysmål 18×14.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Vurdering
12 bud
1155357 (Autobud) | ||
958397 | ||
1155357 (Autobud) | ||
958397 | ||
1155357 (Autobud) | ||
958397 | ||
1155357 | ||
905289 (Autobud) | ||
1155357 | ||
905289 | ||
980503 | ||
836681 |