2015/679
Dansk møbeldesign
Cirkulært sofabord af massiv eg. Udført og mærket hos VIA Copenhagen. H. 46,5. Diam. 68.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 7. april 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
15 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||