2124/9070
Rejsetaske af brunt monogram kanvas, læderbesætninger, gyldne beslag, en hank, rum med justérbare stropper og brunt stof for. Hængelås og nøgler medfølger. H. 41 x B. 60 x D. 19 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Afskalning og ridser på læder besætninger og pletter på for. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud