902/671
Kathrine Ærtebjerg (f. Sorø 1969)
“Hvem var han, hvem var hun?”, 2003. Sign. og dateret med titel på bagsiden. Olie på lærred. 50×50. Uindrammet.
Malerier og skulpturer, 8. juni 2021
Vurdering
Hammerslag