2050/587
Bjarne Winther Troelstrup (f. Århus 1934)
Betitlet. Sign, dateret og nummeret på bagsiden. Olie på lærred i tre dele. 79×27.
Original stand.
Moderne kunst og design, 8. december 2020
Vurdering
Hammerslag
31 bud