2434/543
Peter Hvidt & Orla Mølgaard-Nielsen
To skabe af massiv teak, ene skab med jalousilåger. Indvendig med hylder og tre udtræksbakker. Udført hos Søborg Møbler. H. 83,5. B. 90. D. 48. (2)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 20. august 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
22 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||