2447/952
Dansk design
To papirkurve af sort og brunt kernelæder. Udført hos Adax, m.fl. H. 30 og 32,5. Diam. 25,5 og 25. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
1069084 |