2008/92
Library's chair med originalt cognacfarvet sømbeslået læder, sæde med brun velour. 20. årh.s begyndelse.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Huller i læderet.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020
Vurdering
Hammerslag