2008/​92

Library's chair med originalt cognacfarvet sømbeslået læder, sæde med brun velour. 20. årh.s begyndelse.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Huller i læderet.

Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.500 DKK

2.500 DKK