2432/​868

Niels O. Møller (f. 1920, d. 1982)

Sæt på fire stole af teak, sæde og ryg betrukket med nistret uld. Model 80. Formgivet 1968. Udført og mærket hos J. L. Møller, Højbjerg. (4)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?