2450/​908

Bernt (f. 1937, d. Farum 2017)

“Kludestolen”. Et par lænestole af fyrretræ, hynder betrukket med lys kanvas. Udført hos Schiang Møbler. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Betræk med pletter, smuds og defekter.

I Lyngby
Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?