2141/9163
Et par franske nyrokoko stager af forgyldt bronze, støbte med rocailler og kæmninger, rund tripod base. 19. årh. H. 30 cm. (2)
Aldersrelaterede spor.
Selected, 11. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag