2043/​114

Grønlandsk kajakstol af udskåret træ og ben. 20. årh. H. 17. L. 50. B. 32.

Brugsslitage. Mindre defekter.

Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020

Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Hammerslag