2043/114
Grønlandsk kajakstol af udskåret træ og ben. 20. årh. H. 17. L. 50. B. 32.
Brugsslitage. Mindre defekter.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag