2103/360
Just Andersen (f. Godhavn, Grønland 1884, d. Glostrup 1943)
Kong Christian X. Buste af patineret diskometal. Sign. Just A. 1937. H. 21.
Enkelte ridser og mærke.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud