903/207
Stort Schleswig-Holstensk Louis XVI spejl af forgyldt og forsølvet træ, top udskåret med vase, blomsterguirlander og gennembrudt gallerikant. Nordtyskland, 18. årh.s slutning. H. 173. B. 68.
Antikker, møbler, kunsthåndværk, tæpper og bøger, 22. september 2021
Vurdering
Hammerslag