1826/156
Stort rektangulært spejl i ramme af forgyldt træ og gesso. 20. årh.s begyndelse. H. 134. B. 100. BEMÆRK: EFTERSYN FRA MANDAG 18 JUNI kl. 13. PLEASE NOTE: PREVIEW FROM MONDAY 18 JUNE 1 PM.
Beskedne alders- og håndteringstegn. Enkelte små afslag.
Ældre malerier og møbler, 25. juni 2018
Vurdering
Hammerslag
30 bud