12115/208
Erling Steen (f. København 1945, København,1971-)
Opstillinger. Begge sign. Steen, hhv. 1989 og 1992, nr. 3/200 og 52/200. Litografier i farver. Baldmål 61×46 og 42×31. Uindrammede. (2)
Intet at bemærke. Friske og ubrugte eksemplarer.
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Hammerslag