12115/​208

Erling Steen (f. København 1945, København,1971-)

Opstillinger. Begge sign. Steen, hhv. 1989 og 1992, nr. 3/200 og 52/200. Litografier i farver. Baldmål 61×46 og 42×31. Uindrammede. (2)

Intet at bemærke. Friske og ubrugte eksemplarer.

Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag