872/1036
Hans Voigt Steffensen (f. København 1941)
Danserinde. Sign. H. Voigt Steffensen. Olie på lærred. 120×100.
Proveniens: Galerie Asbæk, København.
Malerier og grafik, 7. juni 2017
Vurdering
Hammerslag