1251/1700
Et par kinesisk Imari fade af porcelæn, dekorede i underglasur blå, jernrødt og guld med blomster og design. 18.årh. Diam. 31 cm. (2)
minimale afslag på kant
Varia, 20. december 2012
Vurdering
Hammerslag
22 bud