1627/557
Ubekendt kunstner
Par i omfavnelse. Usigneret. Skulptur af forgyldt bronze på stand af sort sten. H. inkl. stand 16.
Stand med flere større afslag.
Moderne kunst og design, 5. juli 2016
Vurdering
Hammerslag