2119/824
Ulrik Møller (f. Vester Åby 1962)
“U.T”. Sign. på bagsiden Ulrik Møller, aug. '98. Olie på lærred. 34×49. Uindrammet.
Behov for let overfladerensning. Mindre plet på lærred.
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
29 bud