2032/181
Figur af bronze i form af to gravhunde. Mærket Københavns Metalstøberi. 20. årh. L. 26 cm. H. 13 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag
33 bud