2119/503
Thomas Kluge (f. Glostrup 1969)
Portræt af Hans Jørgen Nielsen, 1999. Usign. Akryl På lærred. 80×60. Uindrammet.
Litteratur: Thyge Christian Fønss-Lundberg s. 18.
Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Vurdering
Hammerslag