12032/208
Reol af mahogni med justérbare hylder. H. 147. B. 90. D. 24,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i finéren. Løs sokkel. Manglende hyldebærer. Afslag på fod.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag